آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۳ تیر ۱۳۹۶

شراگیم زند

طنز روز


پیشگویی سیدعلی‌آداموس! یا… پیشگویی معظم لهانه


 

می‌گویند یکی از حسرتهای مقام معظم رهبری همواره این بوده که هیچوقت کرامت خاصی نداشته و یا کار خارق العاده‌ای در این سطح که مریدان جامه بدرانند و صیحه کشان سر به صحرا بگذارند نکرده است. شاید هیجان انگیز ترین کاری که در طول دوران معظم لهی خودشان کرده‌اند این بوده که در یک سخنرانی در سال ۸۸ گفته است که جسم ناقص و آبروی اندکی دارد و ملت هم در پای منبر پقی زده‌اند زیر گریه و یکی دو تا هم آن وسط غش و ضعف کرده اند.
خب، این رزومه خوبی برای یک رهبر معنوی و سیاسی نیست. معظم له غمگین است و می‌داند اینکه عده‌ای به او لقب «رهبر فرزانه» و «پیر با بصیرت» و مانند این‌ها داده‌اند بیشتر از روی ادب و برای تعارف و احترام بوده و مثل دکترای افتخاری‌ست که به درد رزومه کاری واقعی نمی‌خورد. دردناک‌تر اینکه اخیرا موسسه‌ای در کشور لوکزامبورگ مجموع فایل‌های صوتی و سخنرانی‌های مقام معظم رهبری را در طی سی سال جمع آوری کرده و برای تحلیل آن را به یک ابرکامپیوتر داده است تا مشخص شود که رهبر ایران در طی این سی سال چقدر تولید محتوی داشته‌اند.
در نهایت وقتی کامپیوتر محاسبات خود را انجام داده و صورت و مخرج فرمایشات رهبر انقلاب را با هم ساده کرده مشخص شده کلا ایشان در این سی سال چهارجمله درباره «دشمن» یا به عبارت دقیق تر «دژمن» تولید محتوی داشته‌اند و سه جمله و نیم هم درباره «فتنه» و «نفوذ» و «انقلابی گری» بیان نموده‌اند… (این تحقیقات مال قبل از مطرح کردن نظریه بنیادین «آتش به اختیار» است)
البته حاصل این تحقیقات هنوز به طور رسمی منتشر نشده است ولی اگر این تحقیقات درست باشد و نرم افزار مورد استفاده برای تحلیل فرمایشات رهبری باگ نداشته باشد، این به معنای این است که مقام معظم رهبری در این سی سال تولید محتوای‌شان تقریبا به اندازه یک کاغذ A5 بوده است. البته آگاهان امر می‌دانند که این مساله خاص معظم له نیست و تقریبا همه علمای اسلام که وارد عرصه سیاست می‌شوند، چون از «مِتُد منبر» برای بیان نظریات‌شان استفاده می‌کنند وضعیت‌شان همین است. یعنی چند تا کلمه کلیدی دارند که با آن کلمات جملات مختلفی می‌سازند و سر خودشان و مردم گرم می‌شود.
اما در مقام مقایسه باز هم آیت الله خامنه ای از همقطاران خود عقب تر است. به هر حال رهبر قبلی انقلاب یک جنگ را از سر گذراند و یک جام زهر را به تنهایی سر کشید یا مثلا آیت الله بهجت طی الارض می‌کرد و دیگری شفا می‌داد، اما معظم له هنوز نتوانسته چیز دندان گیری از خود بروز بدهد. با توجه به جمیع این مسائل مقام معظم رهبری تصمیم گرفت که آستین ها را بالا زده و مانند همه رهبران بزرگ کرامتی از خود نشان بدهد.
در ابتدا مسئله را به نزدیکان مورد اعتماد کنترات داد که چند کرامت برای او بتراشند که خب طرف گند زد و آبروریزی شد. یعنی عنوان شد که رهبر وقتی از شکم مادرش بیرون آمده به جای ونگ زدن «یا علی» گفته است و تا شش ماه این روایت سوژه کرکر خنده ی اهالی توییتر بود و هزاران جوک برایش ساخته شد.
اینطور شد که معظم له بی‌خیال دور و بری‌ها شد و خودش آستین بالا زد و از آنجا که گفته می‌شود این بزرگوار همواره به نوسترآداموس علاقه داشت تصمیم گرفت پیشگویی کند و همین شد که شب خوابید و صبح بلند شد و گفت اسرائیل تا ۲۵ سال آینده نابود خواهد شد! این پیشگویی پیامبرگونه در بین مریدان و پیروان آن حضرت مثل توپ صدا کرد و از دو سال پیش که معظم له این پیشگویی را کرده تا به امروز صدها تابلوی روز و ماه و سال شمار ساخته شده که شمارش معکوس نابودی اسرائیل را تا دقت دهم ثانیه نشان می‌دهند.
بصیرت مقام معظم رهبری اینجاست که خودش را نشان می‌دهد، چرا که وقتی معظم له این پیشگویی را انجام داد همزمان یک پیشگویی قطعی دیگری هم با خود کرده بود و آن این بود که خودشان تا ۲۵ سال آینده قطعا به ملکوت اعلی پیوسته‌اند و کسی نیست که ایشان را بازخواست کند.
به هر حال همین پیشگویی را علی الحساب امت حزب الله و همیشه در صحنه از مقام معظم رهبری به عنوان کرامت پذیرفته‌اند. تا ۲۵ سال دیگر هم خدا بزرگ است و اگر اسرائیل نابود شد که فبهاالمراد… نابود هم نشد که خب زحمتش می‌افتد گردن نسل چهارم انقلاب که خودشان یکجوری موضوع را ماله کشی کرده و رفع و رجوع نمایند!