آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۶ دی ۱۳۹۶

علیرضا رضائی

طنز روز


احمدی نژاد: با ۱۲۰ درصد سخنان رهبر موافقم!


 

 

 

 

جهت آندسته از عزیزانی که از این لحظه پای گیرنده‌های خود نشسته‌اند اهم فجایع رخ داده در نیم ساعت گذشته کشور به‌طور خلاصه به این شرح است:

 

یک- محمود احمدی نژاد مجدداً موفق شد کاری بکند که رهبر درباره‌اش حرف بزند. وی دفعه قبلی که موفق شده بود، رهبر را وادار کرد بهش بگوید در انتخابات فعالیت نکن. وی فوراً گفت چشم و بعد جهت همراهی بقائی به وزارت کشور رفت و خودش ثبت نام کرد.

 

دو- تا این لحظه همه چیز برای احمدی نژاد دارد کاملاً درست و طبق برنامه پیش می‌رود. لامصب اینقدر هم برنامه ریزی‌اش درست و دقیق است که آدم دلش می‌خواهد بهش بگوید حمال! خب موقعی که خبر مرگت رئیس جمهور بودی دوتا از این برنامه‌ها می‌ریختی.

 

سه- الآن اپوزوسیون جمهوری اسلامی نفری نیم کیلو تخمه گرفته‌اند دست‌شان نشسته‌اند لت و پار کردن اینها توسط خودشان را تماشا می‌کنند. این مفیدترین فعالیتی بوده که اپوزوسیون جمهوری اسلامی در ۳۸ سال گذشته انجام داده و اگر نیم کیلو تخمه دیگر اضافه کند هم احتمالاً همین فعالیت آخرش به نتیجه می‌رسد.

 

چهار- احمدی نژاد و مشایی و بقائی روی هم دو نفر بیشتر نیستند و مثل سابق دست‌شان هم به گونی سیب زمینی نمی‌رسد که طرفداری داشته باشند با این‌حال درست مثل تمرین مردم در شرایط اقتصاد مقاومتی که دم انتخابات شام نهارشان را در ستاد رئیسی می‌خوردند بعد می‌رفتند به روحانی رأی می‌دادند الآن هم به احمدی نژاد می‌گویند ماشالا، بیشتر که به جان رهبر افتاد می‌گویند: عمله میشی ایشالا.

 

پنج- در حال حاضر دارد همکاری خوبی بین مردم اتفاق می‌افتد که چون از قبل برنامه‌ریزی نشده احتمال موفقیتش خیلی زیاد است: احمدی نژاد حرف می‌زند، مردم محض خنده و دست انداختنش هم که شده آنرا همه جا منتشر می‌کنند، اینطوری احمدی نژاد دیده می‌شود و جهت رفاه حال مردم بیشتر زر می‌زند.

 

شش- ادامه این برهه خر تو خر حساس کنونی در نهایت باعث فروپاشی جمهوری اسلامی می‌شود. الآن سازمان مجاهدین به‌دلیل اینکه رئیس جمهورش از قبل معلوم است بهترین وضعیت را بین مخالفان جمهوری اسلامی دارد چون ایران تنها کشور جهان است که برای سرنگون کردن نظامش ده هزارتا برنامه دارد، برای جانشین کردن افراد ده نفر آدم ندارد. ده نفر چیه؟ تو بگو یک نفر. البته طبیعتاً نیک آهنگ کوثر را حساب نکردم!