آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۷ اسفند ۱۳۹۶

سپیده عبدی

طنز روز


فرهیختگان مجازی | پنجاه‌وهشت| نوابغ نظام علیه #دختران_انقلاب


 

ابتکار جدید برخی فرهیختگان نظام در شیب دار کردن پست های برق، با استقبال گسترده فضای مجازی مواجه شده است. به همین علت، امروز ما هم مجموعه ای از ابتکارهای جدید را برای مقابله با #دختران_انقلاب عرضه می کنیم. 

 

 

نصب قفس دور پست های برق: با استفاده از این روش، امکان دسترسی دخترهای معترض به پست های برق از بین می رود.

 

 

رنگ کردن سقف پست ها: این طوری، دختران معترض روی پست های برق نمی روند تا رنگی نشوند.

 

 

بصیرت افزایی در بسیج برق تهران: مطابق این رویه، نیروهای بسیجی اداره برق برای ترویج حجاب بسیج می شوند.

 

 

انتقال برق به بدنه: با استفاده از این اختراع، می توان به بدنه پست های برق جریان قوی برق وصل کرد تا هر کس خواست از آنها بالا برود درجا خشک شود.

 

 

رها کردن نیروهای خودجوش: در این رویه در اطراف پست‌های برق، تعدای از نیروهای خودجوش رهاسازی می‌شوند تا کسی جرات نکند نزدیک برود (در تصویر بالا، به پست برقی که کنار تابلوی راهنمایی است توجه شود)

 

باطوم دادن دست خواهران بسیجی: به این وسیله می توان دخترهای معترض را، بدون آنکه مشکل محرم و نامحرم پیش بیاید به راحتی کتک زد.

 

 

ارتقای سطح پلیس با اسب: با استفاده از چنین ابتکاری، نیروهای پلیس از ارتفاع بالا خیابان‌ها را زیر نظر می‌گیرند تا در صورت لزوم دخترها را از روی پست های برق پایین بیندازند.

 

 

استقرار تک تیرانداز: در این رویه، نیروهای ویژه پلیس هر پست برق را از دور زیر نظر می گیرند تا به محض مشاهده مورد، فرد قانون شکن را هدف بگیرند.

 

 

نصب طلبه روی پست برق: با لحاظ کردن یک ردیف جدید در لایحه بودجه، می توان از طلاب بیکار برای ایستادن روی پست‌های برق در شیفت‌های کاری مختلف استفاده کرد تا کارکرد پست‌ها در افکار عمومی عوض شود.

 

 

تبلیغ حجاب برتر: در این روش؛ تعدادی از نیروهای نظام به تبلیغ حجاب برتر در میادین شهر می پردازند تا دختران مخالف حجاب اجباری، خودبه‌خود به حاشیه رانده شوند.

 

 

نمایش الگوهای جهانی: در این روش، تصاویر گرایش زنان به حجاب برتر در سطح جهان نمایش داده می شود تا دختران بی اطلاع فکر نکنند بقیه جاهای دنیا بی‌حجابند.