آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۴ بهمن ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


گزارش تصویری یوم الله ۲۲ بهمن


مراسم ۲۲بهمن امسال نیز با حضور اقشار مختلف مردم برگزار گردید و شرکت کنندگان با حمل پلاکاردهایی به زبان انگلیسی تسلط خود را به این زبان به رخ دنیا کشیده و اعلام کردند که به آرمانهای Islamic repblic! of Iran وفادار هستند و خواهان به رسمیت شناخته شدن حقوق مردم آمریکا از جمله Quich! access آنها به خدمات بهداشتی می‌باشند.

 

 

رونمایی از عروسک «سارق عفت دختران انقلاب» در مراسم ۲۲ بهمن گفته شده است معصومه قمی نژاد عفت‌های سرقتی را به مالکین سایت‌های مستهجن مانند پورن هاب و ایکس ویدئوز می‌فروخته و از این راه ثروتی افسانه‌ای فراهم کرده است.

 

 

حضور تمامی اقشار (حتی اقشار اینجوری!) از وِیژگیهای راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن امسال بود.

 

 

وقتی می‌گوئیم «همه اقشار» یعنی حتی این بنده خدا هم شاملش می‌شه. خدا ایشالا خودش همه بیماران رو شفا بده!

 

 

به زنجیر کشیدن اسرائیل، آمریکا و داعش توسط یک کودک شش ساله برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی… در گوشه سمت راست یکی از نیروهای انقلاب در حال ساندیسیزه کردن یکی دیگر از نیروهای انقلاب می‌باشد.

 

 

لانچ تایم! (بعد از صرف غذا با ادامه حماسه ۲۲ بهمن همچنان با ما باشید.)

 

 

اجرای عملیات محیرالعقول شیرجه از روی آتش. از سرنوشت این جوان بعد از این پرش اطلاعی در دست نیست. آدم رو سگ بگیره جو نگیره!

 

 

حفظ نظام حتی از حفظ جان امام زمان هم مهمتر است. اصلا امام زمان بخواد بیاد حکومت رو تحویل بگیره باید از روی جسد مردم انقلابی ما رد شه. شقه‌ش می‌کنیم! مگه الکیه؟ (شاید این جمعه بیاید… اگر جرئت داشته باشد…شاید!)

 

 

برگزاری اولین راهپیمایی خودجوش دریایی در آبهای نیلگون خلیج فارس.

 

 

تصویری از دو بانوی محجبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن که البته در نهایت مشخص نشد که دارن می‌رن. یا دارن میان!