آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۴ اسفند ۱۳۹۶

حمید شریف

طنز روز


کشف جعبه سیاه آیت‌الله علم‌الهدی در کوههای یاسوج


 

 

 

معاونت ماوراء الطبیعه سازمان حوادث کاملا طبیعی نظام، بعد از دو هفته تلاش تیم تجسس این سازمان برای پیدا کردن جعبه سیاه هواپیمای آسمان به خبرنگار مجله حلزون اعلام کرد: آی هو ئه گود نیوز اند ئه بد نیوز! وی سپس به فارسی ادامه داد: خبر بد اینکه متاسفانه بعد از روزها جستجو متوجه شدیم که اصلا جعبه سیاه این پرواز در انبار تعاونی یکِ فرودگاه، لای چمدان‌های یک پرواز دیگر جا مانده بوده که به خاطر این سهل‌انگاری خلبان و شاگرد خلبان تحت تعقیب قرار گرفته‌اند. منتها به دلیل فوت نامبردگان فعلا قرار موقوفی تعقیب صادر شده، اما لای پرونده همچنان باز است تا قاضی هر کاغذ اضافه روی میز را که خواست در آن بچپاند.َ

اما خبر خوب اینکه اعضای این تیم در راه برگشت از کوههای یاسوج جعبه سیاه آیت‌الله علم‌الهدی را در یک توالت بین راهی، پیدا کرده‌اند که بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد ایشان نسل هشتاد و دوم حضرت آدم(ع) هستند. هنوز مکان دقیق سقوط ایشان از بهشت مشخص نشده ولی به احتمال زیاد همان حوالی یاسوج بوده که بعد از گم شدن در کوه و کمر، سر از خراسان رضوی در آورده‌اند.

وی در پاسخ این شبهه که ایشان چه ربطی به حضرت آدم(ع) دارند و اصلا حضرت آدم(ع) در حوالی بین‌النهرین سقوط کرده بود گفت: این جور نبوده که سقوط حضرت آدم(ع) فقط در یک نقطه باشد. بر اساس باورهای دینی ما بعد از زد و خورد شدید بین حضرت آدم(ع) و شیطان رجیم در کابین، لحظاتی قبل از سقوط انفجار عظیمی رخ می‌دهد که در حقیقت ناباوران به خدا از آن به بیگ‌بنگ یاد می‌کنند. با این انفجار خود حضرت آدم(ع) در یک پارک جنگلی حوالی رود فرات سقوط می‌کنند ولی ترکش‌های ایشان به شهرها و حتی کشورهای اطراف اصابت می‌کند که آیت‌الله علم‌الهدی از همان تخم و ترکه هستند.

 

ایشان در واکنش به گزارش تفرقه‌افکنانه بی‌بی‌سی در مورد اعتراض برخی از مسئولین نظام که عنوان کرده بودند: «فقط بچه‌های آیت‌الله علم‌الهدی از نسل آدمند؟ بچه‌های ما حیوونند؟ توله سگند؟» گفت: ما تعجب نمی‌کنیم که رسانه‌های معاند با دامن زدن به چنین نکته‌ای می‌خواهند تنها فرصت پدید آمده برای اثبات آدم بودن یکی از مسئولین نظام را به تهدید تبدیل کنند. تعجب ما از عده‌ای آب به آسیاب‌ریز فرصت‌فاک‌ده در رسانه‌های داخلی است که با این توطئه هم جهت شده‌اند و بر طبل اختلاف بین ژنهای مسئولین نظام می‌کوبند.

اولا که به زودی این جعبه در حضور اعضای شورای نگهبان باز شده و بعد از بررسی و تطبیق شماره موتور و شاسی توسط آنها، برگه صداقت اصل و نسب صادر خواهد شد. فعلا تا آن زمان همان‌طور که عرض کردم، فقط نتیجه همین بررسی‌های اولیه را تایید می‌کنیم. دوما اینکه ایشان از نسل آدم(ع) هستند به این معنا نیست که بقیه توله سگند، معترضین به این مسئله به جای اختلاف‌افکنی لطفا هرچه سریعتر جعبه‌های سیاه آباء اجدادشان را به این سازمان بفرستند تا بعد از بررسی گواهی صادر شود.

این مقام مسئول در امور ماوراء الطبیعه اظهار داشت: این نکته هم که اعلام می‌کنند پس وقتی ایشان نسل هشتاد و دوم هستند یعنی حضرت آدم(ع) سه هزار و دویست سال پیش می‌زیسته‌اند، یک عوام‌فریبی دیگر است که از طرف آقای تاجزاده شروع شد. در واقع این نحوه حساب کردن سن و سال نسلها مربوط به انسان‌های عادی است. پیامبران سن و سال عادی نداشته‌اند که با حسابهای بشری منطبق باشد.

اولا برای چنین محاسباتی در زندگی بشر زمینی شما ثابت g زمین را که همان ۹.۸ است استفاده می‌کنید در حالی که پیامبران از آسمان نازل می‌شدند و با وارد شدن g کره ماه در محاسبات، دیگر نمی‌توان گفت چند هزار سال پیش بوده. ثانیا شما یک مورد فقط حضرت نوح(ع) را ملاحظه کنید که هزار سال زندگی کرده، این دیگر حساب و کتاب عادی بر نمی‌دارد. حتی برخی از پیامبران مثل بازیکن آزاد در زمین فوتبال، بین نسلها رفت و آمد می‌کرده‌اند. هنوز هم در رفت و آمدند. امروز آیا کسی می‌تواند ادعا کند حضرت خضر(ع) چند سال دارد؟ آیا کسی می‌تواند نعوذبالله ادعا کند که حضرت خضر(ع) فوت کرده‌اند؟ نه، برای اینکه ایشان همه جا بین ما هستند. حتی همین الان هم که فقط من و شما در این اتاق نشسته‌ایم حضرت خضر(ع) هم حضور دارند…بله…حضور دارند! چرا این‌جوری به من نگاه می‌کنید؟ صبر کنید…کجا فرار می‌کنید وسط مصاحبه؟ وایسا ببینم…