آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۵ اسفند ۱۳۹۶

شراگیم زند

عکس


گزارش تصویری از حضور رئیس فیفا در تهران!


«جانی اینفانتینو» رئیس فیفا در میان تدابیر شدید امنیتی تنبان خود را بالا کشید و برای تماشای دربی وارد ورزشگاه آزادی گردید.

 

 

همزمان با حضور رئیس فیفا چند زن ریش‌دار که به عنوان تماشاگرنما قصد ورود به استادیوم را داشتند توسط نیروهای امنیتی در خارج از استادیوم کشف و خنثی شدند!

 

 

بعد از اتمام دربی در «استادیوم صد هزار گولاخی» برای تلطیف فضا و همچنین زدن مشت محکم بر دهان کسانی که می‌خواستند به رئیس فیفا چُغُلی کنند که زنان را به استادیوم راه نمی‌دهند، رئیس فیفا به «جشنواره ورزش زنان» برده شد و جمعی از زنان موفق شدند از فاصله چهار متری با ایشان سلفی بیندازند.

 

 

در حاشیه این جشنواره یکی از زنان با حرکتی ناگهانی قصد نزدیک شدن به رئیس فیفا و بیان پاره‌ای از مشکلات ورزش زنان را داشت که رئیس فیفا در اقدامی ارزشی او را دعوت به آرامش و نشستن سر جای خود کرد.

 

 

مسئولین در حال توضیح یکی از رشته‌های محبوب ورزشی در بین بانوان یعنی «بافتن توپ روی قالی» هستند که رئیس فیفا همانطور که مشاهده می‌کنید از دیدن توانمندیهای ورزشکاران زن ایرانی دهانش از تعجب و تحیر باز ماند. بالاخره همانطور که شطرنج ورزش است قالیبافی هم می‌تواند ورزش باشد.

 

 

در ادامه برای اینکه به رئیس فیفا ثابت شود که رشته ورزشی قالیبافی رشته‌ای بسیار مشکل و فنی‌ست از ایشان خواسته می‌شود خودش امتحان نماید و خب طبیعتا ایشان موفق به به ثمر رساندن هیچ گره‌ای بر روی قالی نمی‌شود.

 

 

عکس یادگاری مردانه با رئیس فیفا در پایان «جشنواره ورزش زنان»…البته در جلوی تصویر و باحفط فاصله شرعی تعدادی ورزشکار زن هم زانو زده‌اند که کله‌هایشان پیداست و رئیس فیفا هم لطف کرده و برایشان شکلک در می‌آورد.

 

 

بلافاصله بعد از جشنواره ورزش زنان رئیس فیفا که دیگر زیادی دستاوردهای ورزش زنان را دیده بود راهی مسابقات فوتبال گل کوچک مردان شد و در همان بدو امر بگومگوی کوچکی هم با علی دایی پیدا کرد. علی دایی: خیلی عذرمی‌خوام… اگه تو رئیس فیفایی…من پرفسور فیفام!

 

 

تعریف یک لطیفه ایرانی برای رئیس فیفا در حین مسابقه…: خدادادعزیزی: یه روز یه زنه ریش می‌ذاره میره استادیوم فوتبال ببینه راهش نمی‌دن… رئیس فیفا: هار هار هار هار خداداد عزیزی: تموم نشده که… اگه گفتی چرا راهش ندادن؟ واسه اینکه اون روز مسابقه فوتبال بانوان بوده! رئیس فیفا: Really? خداداد عزیزی: نه…جوکه! رئیس فیفا: هار هار هار هار

 

 

رئیس فیفا ساعتی بعد در حالی که هنوز به جوکی که شنیده بود می‌خندد به این فکر می‌کند که چقدر ورزش ایران «فان» است و چقدر مردای ایرانی باحالن!

 

 

در انتهای روز رئیس فیفا با رئیس جمهور دیدار کرده و آقای روحانی پیراهن شماره ۷ خودش را که زمان طلبگی با آن گل کوچیک بازی می‌کرده به رئیس فیفا تقدیم می‌کند. به کوری چشم بعضی زنان معترض و زیاده خواه همه چیز به خیر و خوشی و کاملا آبرومردانه تمام می‌شود!