آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

علیرضا رضائی

طنز روز


استیضاح برادر حسن توسط برادر حسین کلید خورد!


مجلس خبرگان رهبری که علاوه بر نظارت به کار رهبری وظیفه نظارت به کار کسانی که در کار رهبری فضولی می‌کنند را هم دارد، در بیانیه‌ای که به امضاء احمد جنتی به نمایندگی گروه سنی الف خبرگان رسید، از برادر حسن روحانی خواست تا بخاطر اینکه ترامپ از برجام خارج شده وارد عذرخواهی از رهبر بشود.

دقایقی بعد برادر حسین الله کرم و حسین شریعتمداری و سعید قاسمی که ابتدا قصد داشت اسمش حسین باشد، درحالیکه داشتند خودشان را جر می‌دادند خواستار جر دادن برادر حسن روحانی شدند. آمارها نشان می‌دهد طی سال گذشته و خصوصاً از بعد از دی ماه گذشته و در تظاهرات سراسری مردمی که خواستار حفظ جمهوری اسلامی با همین شرایط بودند، هم‌اکنون ارکان کشور دارای بالاترین رشد تقاضای جر دادن همدیگر در چهل ساله گذشته هستند.

در این رابطه دکتر رائفی پور با مدرک دکترای پیش بینی آینده‌ی دور، حوادثی را پیش بینی کرد که بلافاصله بعد از اینکه به‌دست ما رسید تصمیم گرفتیم به پای شما برسانیم:

سال هزار و چهارصد و یکی دو

اسحاق جهانگیری درحالیکه دفاعیات خود را در یک زنبیل قرمز حمل می‌کرد، در جمع یک خبرنگار که با گوشی خود برای رسانه پر مخاطب فیس بوک خود که بیش از ۳۲ فرند دارد با او مصاحبه می‌کرد افزود: از بی‌عدالتی قوه قضائیه به مقام معظم رهبری پناه می‌برم. وی بعد از اینکه متوجه شد شاکی اصلی پرونده خود رهبر است ادامه داد: از این بی‌عدالتی به خدا پناه می‌برم. وی سپس یک نسخه از پناه خود را محض محکم کاری با پست سفارشی به چاه جمکران ارسال کرد و در پایا گفت: من یک درختم.
همچنین حسن روحانی با حضور در صحن حضرت عبدالعظم حسنی، استیضاح خود در سال ۹۷ را غیر قانونی و فاقد وجاهت نامید و از همان بی‌عدالتی که جهانگیری شکایت کرده بود به همان خدا پناه برد. وی سپس با سفر به چمستان در جمع مردمی که برای تماشا آمده بودند، مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و سایر مجالس را بزرگترین ضربه دشمن به نظام اعلام کرد و افزود: یک مجلس فرمایشی که نمایندگانش طی انتخاباتی که درست مثل انتخابات ریاست جمهوری نمایشی است طرح عدم کفایت بنده در سال ۹۷ را تصویب کردند که تمام تصمیمات از قبل گرفته شده بود.

وی با ذکر خاطره‌ای از دکتر احمدی نژاد که هم‌اکنون در امپراطوری چوسان پناهنده است تاکید کرد: در واقع برخی افراد به مقام معظم رهبری اجازه نمی‌دهند که بداند تمام آسیب‌های کشور از مقام معظم رهبری است. وی در پایان تهدید کرد چنانچه اعتصاب غذای خشک اسحاق جهانگیری نیم ساعت دیگر ادامه پیدا بکند اسنادی را منتشر خواهد کرد که حالا وایسا ببین.