آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب


۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷

شراگیم زند

طنز روز


جنگ خبرگزاری‌های سپاه و اسرائیل


 

 

خبرگزاری‌های وابسته به سپاه: اسرائیل اگر در سوریه دست از پا خطا کند ما تل آویو را در کمتر از ۴۸ ساعت با خاک یکسان خواهیم کرد.

خبرگزاری‌های وابسته به اسرائیل: صبح امروز جنگنده‌های ما چندین پایگاه نظامی مرتبط با ایران را در خاک سوریه بمباران کردند که بر اثر این حملات تلفات و خسارات زیادی به این نیروها وارد شده است.

خبرگزاریهای وابسته به سپاه: چی شده؟ بمباران؟ شیب؟ بام؟
شایعه حمله به پایگاه‌های ایرانی صحت ندارد و اسرائیل جرئت و توان چنین اقدامی را ندارد.

خبرگزاری‌های وابسته به اسرائیل: انتشار تصاویر ویدئویی از حمله به پایگاه‌های نظامی ایران در سوریه و شرح جزئیات عملیات.

خبرگزاریهای وابسته به سپاه: برخی منابع خبری از حمله احتمالی جنگنده‌های اسرائیل به سوریه خبر داده‌اند. گفتنی‌ست در این حملات احتمالی هیچ آسیب احتمالی به نیروهای احتمالی ایرانی وارد نشده است و از این بابت اسرائیل خوش شانس بوده است، چرا که سپاه پاسداران آماده است تا به ازای هر شهید احتمالی مدافع حرم، صد اسرائیلی غیر احتمالی را به درک واصل کند.

خبرگزاری‌های وابسته به اسرائیل: در جریان حمله به پایگاه‌های ایران  ۲۶ نیروی وابسته به سپاه از جمله سه مستشار ارشد نظامی کشته شده‌اند. اسامی و تصاویر این افراد به شرح زیر است: ….

خبرگزاری‌های وابسته به سپاه: فردا شب تشییع شهدای مدافع حرم با حضور امت حزب الله در تهران و دوازده شهر دیگر انجام خواهد شد. گفتنی‌ست شهادت این عزیزان ربطی به حملات اسرائیل نداشته و این شهدا همگی به صورت خودجوش و همین‌جوری یهویی به شهادت رسیده‌اند.

فکس محرمانه خبرگزاری وابسته به اسرائیل به خبرگزاری وابسته به سپاه: آقا این مسخره بازیا چیه؟ دیگه تابلوئه این حمله ددمنشانه کار ما بوده. خدایی کارمون هم اصلا قشنگ نبوده و ما خودمون هم متاثر شدیم. ولی خب دیگه زورمون رسیده، زدیم. به جان مادرمون ما زدیم. حالا بازم هرجور خودتون صلاح می‌دونین!

خبرگزاری‌های وابسته به سپاه / جواب فکس محرمانه: فَإِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ. شما تا ۲۵ سال آینده نابود خواهید شد. بیشعورا…!